Administratorem portalu co-gdzie-kiedy.info jest :

Open-Concept

ul. Gubałówka 200

34-500 Zakopane

nip 736 100 57 49

regon 490505134

tel . 787779250, 18 8880038 zwany dalej Administratorem.


Administrator szanuje prawo do prywatności każdego użytkownika. Na tej stronie znajdują się podstawowe kwestie dotyczące gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o odbiorcach przez Administratora.

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez Administratora wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami.

Zapisanie się do usług oferowanych przez Administratora, wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego , w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem . Informacje podane w formularzu są przez Administratora wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.

Formularz wypełniany przez odbiorcę w trakcie zapisywania się do korzystania z portalu, a także sam proces autoryzacji (logowania) do naszych zasobów realizowany jest za pomocą bezpiecznego protokołu SSL, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez Administratora z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Portal zawiera lub będzie zawierał serwisy w których wprowadzane przez użytkownika treści (np. opinie, pytania itp.) stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści w tych serwisach jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.

Administrator na podstawie uzyskanych informacji sporządza zbiorcze zestawienia statystyczne, które mogą być ujawniane osobom trzecim. Zestawienia takie nie zawierają danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku udostępniane jest każdemu użytkownikowi po wcześniejszym kontakcie na mail:  kontakt@open-concept.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub korespondencyjnie:

Open-Concept

Skr. Pocztowa 124

34-500 Zakopane


Administrator daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z usług i udostępniać o sobie informacje. Zarejestrowanie się na portalu jest dobrowolną decyzją użytkownika i może on w każdej chwili zrezygnować i usunąć swój profil w całości lub części.

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii oraz rozwój oferty Administratora powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

Administrator jest otwarty na wszelkie opinie, uwagi i pytania swoich użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Można się z nami kontaktować elektronicznie lub pocztą tradycyjną.

Słowniczek przydatnych pojęć
Poniższe opisy nie mają charakteru ścisłych definicji. Ich celem jest jedynie przybliżenie niektórych pojęć użytych w tym dokumencie.

• cookie - jest to niewielka informacja zapisywana przez serwer na komputerze użytkownika, którą serwer może odczytać przy ponownym połączeniu się z tego komputera,
• log systemowy - jest to informacja, jaką przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdym połączeniu, może zawierać różne dane (np. numer IP), z których można mniej lub bardziej dokładnie ustalić skąd nastąpiło połączenie,
• adres IP - indywidualny numer, który z reguły posiada każdy komputer podłączony do Internetu, numer IP może być na stałe związany z danym komputerem (statyczny) lub przydzielony mu na dane połączenie (dynamiczny)


Ten portal używa cooke i innych technologii. Korzystanie z niego jest możliwe po wyrażeniu zgody na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Administrator